ok دانلود رایگان PDF کتاب Academic Writing Practice for IELTS | بهشت زبان آموزان

بهشت زبان آموزان

دانلود رایگان PDF کتاب Academic Writing Practice for IELTS

دانلود رایگان PDF کتاب Academic Writing Practice for IELTS

بالا بودن سطح شما در هر 4 مهارت آیلتس امری کاملا ضروری و مهم تلقی میشه و شما باید روی تمام ابعاد زبان خودتون کار کنید؛ از اونجا که ما فارسی زبان ها معمولا با نوشتن و نگارش مشکل  داریم و همیشه برامون کاری سخت محسوب میشه عمده ضعف داوطلبان این آزمون مهارت Writing تشکیل میده و بررسی و آمار نشون داده که داوطلبین فارسی زبان پایین ترین نمره رو تو این مهارت کسب میکنند و دغدغه ای اصلی بیشتر زبان آموزان عزیز همین بخش از آزمون است.

دلایل مختلفی برای این ضعف میشه نام برد اما یکی از مهم ترین علت های اون عدم آشنایی با معیارهای که تصحیح کنندگان از شرکت کنندگان انتظار دارند رو میشه بیان کرد. اینکه معمولا طرز نگارش و نکاتی رو که ما بعنوان کسی که زبان انگلیسی زبان مادری ما نیست رو یادداشت میکنیم با اون معیارها و انتظاراتی که تصحیح کنندگان از یک متن دارند تطابق نداره.

کتاب Academeic Writing Practice for IELTS اون کتابی که به شما کمک میکنه تا با اون معیارها و پارامترها آشنا بشید و نوع نوشتنون به استانداردهای آیلتس نزدیک و نزدیکتر بشه؛ پی دی اف این کتاب رو در اختیار شما عزیزان دل قرار دادیم تا از اون کمال استفاده رو ببرید.

ارسال دیدگاه
امارگیر وبلاگامارگیر سایتتقویم و ساعت
مشاهده آمار وبسایت